$38.99 €42.16
weather +12 Київ

Італія обіграла Бельгію у чвертьфіналі Євро 2020

Італія обіграла Бельгію у чвертьфіналі Євро 2020 Італія завдяки голам Барелли та Інсіньє вийшла у півфінал Євро
Національна збірна Італії мінімально обіграла збірну Бельгії у чвертьфіналі чемпіонату Європи 2020, повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

Матч завершився з рахунком 2:1 на користь Італії. Усі три голи було забито в першому таймі: Ніколо Барелла відкрив рахунок на 31-й хвилині, Лоренцо Інсіньє на 44-й хвилині подвоїв перевагу, а на 45+2-й хвилині Ромелу Лукаку скоротив відрив, реалізувавши пенальті.

[MULTIMEDIA][/MULTIMEDIA][MULTIMEDIA_DESCRIPTION]Огляд найкращих моментів першого тайму матчу Бельгія – Італія. Відео: footballua.tv[/MULTIMEDIA_DESCRIPTION]

У другому таймі обидві команди створили безліч небезпечних моментів, але реалізувати їх не змогли.

У півфіналі чемпіонату Італія зустрінеться зі збірною Іспанії, яка 2 липня обіграла Швейцарію в серії післяматчевих пенальті. Матч між італійцями та іспанцями відбудеться в Лондоні 6 липня.

Друга півфінальна пара Євро 2020 визначиться 3 липня за підсумками зустрічей Чехія – Данія та Україна – Англія.