$39.22 €42.36
weather +12 Київ

Чемпіоном Німеччини з футболу вдев'яте поспіль стала "Баварія"

Чемпіоном Німеччини з футболу вдев'яте поспіль стала "Баварія" "Баварія" стала 31-разовим чемпіоном Німеччини
8 травня футболісти мюнхенської "Баварії" достроково стали чемпіонами Німеччини, розгромивши "Боруссію" з Менгенгладбаха з рахунком 6:0. Про це поінформував сайт Бундесліги.

Цього самого ігрового дня головний конкурент "Баварії" за чемпіонство, РБ "Лейпциг", програв "Боруссії" з Дортмунда з рахунком 2:3.

Відрив мюнхенської команди від лейпцизької сягнув 10 очок (74 очки та 64 очки відповідно), і за два тури до завершення чемпіонату його переможцем стала "Баварія".

Це дев'яте чемпіонство мюнхенців поспіль. Востаннє Бундеслігу вигравала не "Баварія" в сезоні 2011/2012, коли тріумфатором турніру стала дортмундська "Боруссія".

Нинішнє чемпіонство стало для "Баварії" 31-м в історії клубу. Ще 10 разів команда з Мюнхена ставала срібним призером і п'ять разів – бронзовим.