$39.22 €42.36
weather +9 Київ

"Баварія" в 1/4 фіналу ЛЧ розгромила "Барселону" 8:2. Каталонці пропустили вісім м'ячів уперше з 1946 року

"Баварія" в 1/4 фіналу ЛЧ розгромила "Барселону" 8:2. Каталонці пропустили вісім м'ячів уперше з 1946 року "Баварія" розгромила "Барселону" у чвертьфіналі Ліги чемпіонів

Як зазначає портал Goal.com, більше, ніж у вчорашньому матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів проти "Баварії", каталонська "Барселона" пропускала тільки 1940-го і 1943 років.

Мюнхенська "Баварія" розгромила іспанську "Барселону" у чвертьфіналі Ліги чемпіонів з рахунком 8:2. Про це повідомляють на сайті УЄФА.

У складі німецького клубу дублями відзначилися Томас Мюллер (4-та і 31-ша хвилини) і Філіпе Коутінью (85-та і 89-та хвилини), по одному м'ячу забили Іван Перішич (22-га), Серж Ґнабрі (28-ма), Йозуа Кіммі (63-тя) і Роберт Левандовський (82-га).

У складі "Барселони" відзначилися Алаба і Луїс Суарес (7-ма і 57-ма хвилини відповідно).

Як зазначає портал Goal.com, вісім м'ячів в одному матчі "Барселона" не пропускала із 1946 року, коли з рахунком 8:0 програла "Севільї" у Кубку Іспанії. За три роки до цього "Барса" програла з рахунком 11:1 мадридському "Реалу" у півфіналі кубка,  1940-го з таким самим рахунком каталонський клуб поступився "Севільї" у матчі чемпіонату.

23 березня через пандемію коронавірусної інфекції УЄФА відклав проведення фіналів Ліги чемпіонів і Ліги Європи, які були заплановані на травень 2020 року.

17 червня виконавчий комітет УЄФА затвердив положення про догравання сезону 2019–2020 років у Лізі чемпіонів: починаючи з чвертьфіналу всі ігри відбуватимуться на двох стадіонах Лісабона – "Да Луж" і "Жозе Алваладе". Фінал ЛЧ відбудеться 23 серпня.