$39.67 €42.52
weather +19 Київ

Англія вибила Німеччину з Євро 2020

Англія вибила Німеччину з Євро 2020 Англія вийшла у чвертьфінал Євро
Національна збірна Англії обіграла збірну Німеччини в матчі 1/8 фіналу чемпіонату Європи 2020 року, передає кореспондент видання "ГОРДОН".

Поєдинок, що відбувався на лондонському стадіоні "Вемблі", завершився з рахунком 2:0 на користь господарів поля.

Голами у складі збірної Англії відзначилися Рахім Стерлінг (75-та хвилина) і Гаррі Кейн (86-та хвилина).

[MULTIMEDIA][/MULTIMEDIA][MULTIMEDIA_DESCRIPTION]Огляд матчу 1/8 фіналу Євро 2020 Англія – Німеччина. Відео: footballua.tv[/MULTIMEDIA_DESCRIPTION]

У чвертьфіналі збірна Англії зіграє з переможцем пари Швеція – Україна ("ГОРДОН вестиме текстовий онлайн-репортаж поєдинку). Матч 1/4 фіналу відбудеться 3 липня в Римі.

Збірна Англії двічі ставала бронзовим призером чемпіонатів Європи 1968-го і 1996 року; у 2004-му і 2012 році доходила до стадії чвертьфіналу Євро.

Для збірної Німеччини, триразових чемпіонів Європи та чотирикратних чемпіонів світу, виступ на Євро 2020 став найгіршим щонайменше з 2004 року, коли німці не вийшли з групи. На Євро 2008, 2012 і 2016 збірна Німеччини доходила мінімум до півфіналу турніру.