$39.67 €42.52
weather +13 Київ

Золото і чотири срібла. Україна завоювала ще п'ять медалей на Паралімпіаді 2020

Золото і чотири срібла. Україна завоювала ще п'ять медалей на Паралімпіаді 2020 Ємельянов на сантиметри випередив росіянина

Українські спортсмени на 10-й день змагань на Паралімпійських іграх у Токіо завоювали ще п'ять медалей – одну золоту та чотири срібні.

Українець Сергій Ємельянов завоював золото у веслуванні на байдарці-одиночці на 200 м у класі KL3, поінформувала пресслужба Паралімпійських ігор у Twitter.

"Він перемагає на сантиметри! Сергій Ємельянов з України бере золото в чоловічому фіналі, срібло у Леоніда Крилова (представник Паралімпійського комітету Росії), бронза у Роберта Олівера з Великобританії", – указано в повідомленні.

Ємельянов подолав дистанцію 200 м за 40,355 секунди. Він випередив росіянина на 0,109 секунди.

Микола Синюк на байдарці-одиночці на 200 м завоював срібну медаль у класі KL2.

Велоперегонник Єгор Дементьєв посів друге місце в шосейній гонці у класі С4-5. Для Дементьєва це третя медаль у Токіо. Раніше він виграв срібло в 32-кілометровій гонці з роздільним стартом, а в індивідуальній гонці переслідування на дистанції 4 тис. м став бронзовим призером змагань.

Володарями срібних медалей Ігор 2020 стали українські легкоатлети Микола Жабняк із Донецької області та представниця Київської області Людмила Даниліна.

Дискобол Жабняк із результатом 52,43 м став другим у класі F37, а Даніліна у класі Т20 посіла друге місце в бігу на 1500 м (4 хвилини 32.82 секунди).

В активі паралімпійської збірної України наразі 89 нагород, свідчить офіційний сайт Паралімпіади: 21 золота, 43 срібні та 25 бронзових. Україна посідає п'яте місце в загальнокомандному заліку і четверте – за кількістю медалей.

Літні Паралімпійські ігри 2020 року стартували в Токіо 24 серпня, завершаться вони 5 вересня. Ігри проводять без глядачів через епідемію коронавірусної інфекції.

У Паралімпіаді бере участь 4403 спортсмени зі 162 делегацій, вони змагаються у 22 видах спорту, повідомили організатори. Від України у змаганнях бере участь 143 спортсмени.