$39.60 €42.44
weather +13 Київ

Зінченко дебютував у англійській Прем'єр-лізі

Зінченко дебютував у англійській Прем'єр-лізі Зінченко зіграв 17 хвилин у захисті "Мансіті"

Останнім українським футболістом до Олександра Зінченка, який зіграв у матчі Прем'єр-ліги Англії, був Андрій Шевченко у 2009 році.

Українець Олександр Зінченко 13 грудня вперше з'явився у складі "Манчестер Сіті" у матчі англійської Прем'єр-ліги. На 73-й хвилині виїзної гри проти "Суонсі" він замінив Фабіана Делфа і зайняв його місце на лівому фланзі захисту, повідомляє Football.ua.

Зінченко вийшов, коли був рахунок 3:0 на користь "Манчестер Сіті". Незабаром гості забили четвертий м'яч.

Перемога над "Суонсі" 4:0 стала для команди Зінченка 15-ю поспіль, рекордною в історії Прем'єр-ліги. "Сіті" впевнено лідирує після 17 турів, випереджаючи земляків із "Манчестер Юнайтед" на 11 очок.

Зінченко дебютував за клуб із Манчестера 24 жовтня, зігравши в Кубку ліги проти "Вулвергемптона".

Українець перейшов у "Мансіті" в липні 2016 року, минулого сезону його віддали в оренду голландському ПСВ.

Останнім гравцем з України, котрий узяв участь у матчі англійської Прем'єр-ліги, був Андрій Шевченко, який у серпні 2009 року зіграв у складі "Челсі" проти "Сандерленда".