$39.58 €42.26

Збірна України з футболу зазнала рекордної поразки в історії

Збірна України з футболу зазнала рекордної поразки в історії Збірна України грала в експериментальному складі

У товариському матчі збірна України програла французам – 1:7.

7 жовтня збірна України з футболу в гостях поступилася в товариському матчі збірній Франції – 1:7, видання "ГОРДОН" вело онлайн-трансляцію зустрічі.

Уже після першого тайму українці поступалися 0:4. М'ячі забили Едуардо Камавінга, Олів'є Жиру (два) і Віталій Миколенко у свої ворота.

Незабаром після перерви Віктор Циганков відквитав один м'яч. На це французи відповіли голами Корантена Толіссо, Кіліана Мбаппе й Антуана Грізманна.

Поразка 1:7 стала найбільшою в історії збірної України. Раніше "жовто-сині" поступалися з рахунком 0:4 Хорватії (1995 рік) та Іспанії (2006-й і 2020 рік).

Українська збірна вийшла на гру із Францією в експериментальному складі через позитивні тести на COVID-19 у деяких гравців. Футболісти донецького "Шахтаря" перебувають на самоізоляції через зараження Андрія Пятова і Тараса Степаненка.