$39.47 €42.18
weather +10 Київ

Збірна України з футболу перемогла команду Боснії та Герцеговини і продовжить боротьбу за вихід на ЧС 2022

Збірна України з футболу перемогла команду Боснії та Герцеговини і продовжить боротьбу за вихід на ЧС 2022 Зінченко (праворуч) відкрив рахунок у матчі Боснія та Герцеговина – Україна

Збірна України з футболу з рахунком 2:0 перемогла у Зениці команду Боснії та Герцеговини в останньому матчі відбору на чемпіонат світу 2022 у Катарі у групі D. Про це 16 листопада повідомляють на сайті Союзу європейських футбольних асоціацій.

Рахунок у матчі на 58-й хвилині відкрив Олександр Зінченко. Українець "розстріляв" порожні ворота господарів поля після прострілу Віктора Циганкова.

На 79-й хвилині матчу вихід віч-на-віч із воротарем Боснії Ніколою Васілем реалізував Артем Довбик.

2:0 – друга перемога збірної України у відборі на ЧС 2022 за шести нічиїх.

В іншому поєдинку групи D команда Фінляндії у Гельсінкі з рахунком 0:2 поступилася збірній Франції, зазначають на сайті УЄФА.

Українська команда, маючи в активі 12 очок, фінішувала на другому підсумковому місці у відбірковій групі D після збірної Франції.

Скріншот: uefa.com Скріншот: uefa.com

Щоб зіграти у фінальному турнірі чемпіонату світу в Катарі, збірна України має перемогти у двох стикових матчах раунду плей-оф – у півфіналі та фіналі.

Суперниками команди тренера Олександра Петракова в 1/2 фіналу можуть стати збірні Португалії, Шотландії, Італії, Швеції чи Уельсу.

Жеребкування стадії плей-оф проведуть 26 листопада. Матчі цієї стадії відбудуться у березні 2022 року.

Фінальна частина чемпіонату світу з футболу відбудеться в Катарі з 21 листопада до 18 грудня 2022 року.