$39.58 €42.26
weather +14 Київ

Збірна України з футболу обіграла Фінляндію. Це перша перемога українців у відборі на чемпіонат світу

Збірна України з футболу обіграла Фінляндію. Це перша перемога українців у відборі на чемпіонат світу Другий м'яч збірної України забив Яремчук (у синій формі)
9 жовтня у Гельсінкі на стадіоні "Олімпійський" футболісти збірної України у відбірковому турнірі до чемпіонату світу 2022 року виграли у збірної Фінляндії. Про це повідомляє сайт УЄФА.

Українець Андрій Ярмоленко відкрив рахунок уже на четвертій хвилині, точно пробивши із середньої дистанції.

Господарі поля відігралися на 29-й хвилині – футболіст української збірної Микола Матвієнко невдало вибивав м'яч і він, влучивши в ногу Теему Пуккі, влетів у ворота.

За п'ять хвилин українці знову вийшли вперед – Роман Яремчук перекинув м'яч через воротаря ударом із близької відстані.

Поєдинок так і завершився з рахунком 2:1. Збірна України вперше виграла у цьому відбірковому циклі до чемпіонату світу.

Після шести матчів у групі D українська команда має в активі вісім очок і посідає друге місце після збірної Франції (у неї 12 очок). На третьому місці Боснія зі шістьма очками.

Наступний поєдинок у відборі на чемпіонат світу збірна України проведе 12 жовтня на своєму полі проти збірної Боснії.

Чемпіонат світу в Катарі відбудеться з 21 листопада до 18 грудня 2022 року.