$38.99 €42.16
weather +13 Київ

Збірна України з баскетболу достроково вийшла в 1/8 фіналу чемпіонату Європи

Україна перемогла Італію з кінцевим рахунком 84:73

Україна 5 вересня обіграла Італію у третьому турі Євробаскету 2022 і достроково вийшла в 1/8 фіналу. Про це повідомила Федерація баскетболу України.

Команди розпочали не надто результативно, але до кінця чверті розігралися. Італійці виграли десятихвилинку з рахунком 21:16.

Уже на початку другої чверті Україна вийшла вперед із рахунком 22:21. На це Італія відповіла ривком 7:0, а згодом італійці збільшили свою перевагу до 10 очок. Щоправда, ближче до кінця чверті українці зуміли перехопити ініціативу і підібратися в рахунку супернику, пішовши на велику перерву з рахунком 38:42.

У підсумку в третій чверті українці кілька разів зрівнювали рахунок, хоч і жодного разу не вийшли вперед, але перед останньою чвертю команди мали однакову кількість очок – 57:57. А четверту чверть українці розпочали 13:2.

Надалі українці втримали перевагу і перемогли з кінцевим рахунком 84:73.

6 вересня Україна зіграє із Грецією у матчі двох команд, які поки що йдуть без поразок на чемпіонаті Європи. У цьому матчі визначиться переможець групи, але у федерації наголошують, що Україна вже гарантувала собі місце у плей-оф.