$39.54 €42.05
weather +7 Київ

Збірна України виграла секретний товариський матч в Англії

Збірна України виграла секретний товариський матч в Англії Україна розім'ялася на "Брентфорді" перед грою зі збірною Англії

Збірна України з футболу здобула перемогу в контрольному матчі проти англійського клубу "Брентфорд В" (2:0), повідомляє 23 березня сайт Української асоціації футболу.

Україна організувала поєдинок із "Брентфордом В" (резервний склад клубу АПЛ "Брентфорд") у межах підготовки до свого першого матчу групового добору на Євро 2024 проти Англії 26 березня в Лондоні на "Вемблі"

З ініціативи господарів матч провели не на їхньому клубному стадіоні, а на арені футбольного клубу "Вімблдон". За згодою обох сторін ухвалили рішення зробити матч закритим для ЗМІ й не організовувати трансляції. На трибуни допустили лише представників офіційних делегацій суперників і сім'ї українських футболістів, які живуть за кордоном.

Збірна України випустила різні склади у двох таймах, залучивши майже всіх гравців, зокрема Євгена Коноплянку, який протягом двох із половиною років не виступав за національну команду.

В.о. головного тренера збірної Руслан Ротань дав відпочити Олександрові Зінченку, Сергій Сидорчук застудився, а Андрій Ярмоленко й далі відновлюється після травми. Також у заявку не потрапив голкіпер Анатолій Трубін, причини його відсутності УАФ не вказала.

За резерв "Брентфорда", зі свого боку, зіграло двоє футболістів першої команди – Понтус Янссон і Джошуа Дасілва.

Збірна України відзначилася по разу в кожному таймі. На 22-й хвилині Олександр Сваток після подачі Руслана Маліновського з кутового відкрив рахунок ударом головою. На 65-й хвилині Георгій Судаков ударом із-за меж штрафного майданчика встановив остаточний рахунок поєдинку.

Основні суперники збірної України групи 23 березня вже зіграли між собою. Англія вперше в історії перемогла Італію на її полі в офіційному матчі (2:1).

Євро 2024 проведуть у 10 містах Німеччини із 14 червня до 14 липня 2024 року. У фінальній частині турніру візьмуть участь 24 збірні.

Збірна України згідно з жеребкуванням потрапила до групи С. Суперниками головної команди країни з добору на Євро 2024 стали збірні Італії, Англії, Північної Македонії й Мальти. Матчі добору на Євро 2024 відбудуться з березня до листопада 2023 року.

Переможці й володарі других місць вийдуть у фінальну стадію турніру безпосередньо. Власників іще трьох путівок на Євро 2024 визначать у стикувальних матчах, учасники яких стануть відомими за підсумками розіграшу Ліги націй сезону 2022/2023.