$39.67 €42.52
weather +14 Київ

Збірна Хорватії першою вийшла у півфінал ЧС 2022, сенсаційно обігравши у серії післяматчевих пенальті Бразилію

Збірна Хорватії першою вийшла у півфінал ЧС 2022, сенсаційно обігравши у серії післяматчевих пенальті Бразилію Збірна Хорватії перемогла команду Бразилії у серії післяматчевих пенальті з рахунком 4:2
Збірна Хорватії з футболу вийшла у півфінал чемпіонату світу 2022 року в Катарі, обігравши в 1/4 фіналу одного із фаворитів турніру команду Бразилії.

Про це 9 грудня повідомляють на сайті ФІФА.

Основний час поєдинку завершився нічиєю 0:0.

Першою в овертаймі відзначилася Бразилія. На 105-й хвилині Неймар, зігравши у стінку із партнером зі збірної, пробив воротаря команди Хорватії Домініка Ліваковича.

Статус-кво у матчі, за три хвилини до закінчення додаткового часу, відновив Бруно Петкович, 1:1.

У серії післяматчевих пенальті точнішими були хорватські футболісти  – 4:2.

Отже, збірна Хорватії вдруге поспіль і втретє в історії вийшла до півфіналу чемпіонатів світу з футболу, зазначає Tribuna.com. Водночас команда Бразилії не змогла дійти до 1/2 фіналу в чотирьох з останніх п'яти ЧС, зазначає видання.

У півфіналі збірна Хорватії зіграє із переможцем матчу Нідерланди – Аргентина.