$39.67 €42.52
weather +10 Київ

Wimbledon уперше в історії виграла тенісистка з Казахстану

Wimbledon уперше в історії виграла тенісистка з Казахстану Рибакіна обіграла у фіналі другу ракетку світу
Тенісистка з Казахстану Олена Рибакіна виграла 9 липня титул чемпіонки турніру Великого шлему Wimbledon (Великобританія) в одиночному розряді. Про це повідомляє сайт WTA.

У вирішальному поєдинку, який тривав 108 хвилин, суперницею 23-ї ракетки світу з Казахстану була друга ракетка світу Онс Жабер із Тунісу.

Рибакіна поступилася в першому сеті і виграла два наступні. Підсумковий результат – 3:6, 6:2, 6:2.

Жіноча тенісна асоціація наголосила, що це перший титул Великого шлему для тенісисток із Казахстану.

У WTA також зазначили, що Рибакіна, "відома своїм умінням тримати себе в руках, була спокійною".

У 2022 році Wimbledon відбувається із 27 червня до 10 липня на трав'яному покритті. Призовий фонд турніру – £40,35 млн.

В одиночному розряді турніру українки припинили боротьбу на ранніх стадіях, у парному розряді Людмила Кіченок дійшла до півфіналу.

Wimbledon – найстаріший турнір великого тенісу, його заснували у 1877 році. Відбувається щороку наприкінці червня на кортах Всеанглійського клубу лаун-тенісу та крокету в Лондоні. Wimbledon – один із чотирьох турнірів Великого шлему поряд з Australian Open, US Open, Roland Garros і єдиний на кортах із трав'яним покриттям.

20 квітня організатори турніру оголосили, що усувають спортсменів із Росії та Білорусі від участі у змаганнях через повномасштабне вторгнення Росії в Україну.