$39.60 €42.44
weather +11 Київ

Всесвітня шахова олімпіада. Збірна України вибила з турніру Китай

Всесвітня шахова олімпіада. Збірна України вибила з турніру Китай Шахісти грають онлайн

Перемогу над збірною Китаю в 1/8 фіналу Всесвітньої шахової олімпіади збірна України здобула під час тай-брейку.

27 серпня в 1/8 фіналу Всесвітньої шахової олімпіади, яку проводять у режимі онлайн, збірна України виграла у збірної Китаю. Про це повідомив сайт Міжнародної шахової федерації (ФІДЕ).

Команди двох країн, у складі яких були й жінки, й чоловіки, зіграли два матчі по шість партій у кожному: спочатку – одним кольором, потім – іншим. Обидва протистояння завершилися з рахунком 3:3, і суперники визначали переможця на тай-брейку (так званий "армагеддон").

Вирішальну партію в китайця Ліу Яна виграв Кирило Шевченко, киянин грав білими.

У чвертьфіналі збірна України зіграє проти збірної США, яка не брала участі в іграх 1/8 фіналу і вийшла безпосередньо у чвертьфінал як переможець однієї із груп попереднього етапу Всесвітньої шахової олімпіади.