$39.67 €42.52
weather +19 Київ

Визначилися всі пари чвертьфіналу Ліги чемпіонів УЄФА

Визначилися всі пари чвертьфіналу Ліги чемпіонів УЄФА Переможець Ліги чемпіонів визначиться наприкінці серпня

Боротьбу за перемогу в Лізі чемпіонів УЄФА на стадії чвертьфіналу продовжать два іспанські клуби, два французькі, два німецькі та по одному представнику Італії та Англії.

8 серпня було зіграно останні матчі стадії 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

У Мюнхені німецька "Баварія" виграла з рахунком 4:1 в англійського "Челсі" і, з огляду на перемогу 3:0 в першому матчі протистояння (25 лютого), вийшла у чвертьфінал.

У цю стадію пройшла також іспанська "Барселона", яка після гостьової нічиєї 1:1 (також 25 лютого) вдома виграла в італійського "Наполі" з рахунком 3:1.

14 серпня у чвертьфіналі Ліги чемпіонів "Барселона" і "Баварія" зіграють між собою в межах одноматчевого протистояння.