$39.78 €42.38
weather +3 Київ

Визначилися перші учасники чвертьфіналу Ліги чемпіонів

Визначилися перші учасники чвертьфіналу Ліги чемпіонів Футболісти "Баварії" (в чорній формі) поїхали з Британії переможцями

Мадридський "Реал" і мюнхенська "Баварія" обіграли суперників у матчах-відповідях 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з тим самим рахунком, що й у перших матчах, і першими пройшли до чвертьфіналу турніру.

7 березня відбулися два матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, в яких "Реал" (Мадрид, Іспанія) обіграв з рахунком 3:1 "Наполі" (Неаполь, Італія), а "Баварія" (Мюнхен, Німеччина) розгромила "Арсенал" (Лондон, Англія) 5:1. Про це повідомляє сайт УЄФА.

У Лондоні першими забили господарі поля, відзначився Волкотт (20-та хв.). Але потім забивали лише гравці німецької команди: Левандовські (55-та хв., з пенальті), Роббен (68-ма хв.), Дуглас Коста (78-ма хв.), Відаль (80-та і 85-та хв.).

У Неаполі перший тайм виграв "Наполі" завдяки голу Мертенса на 24-й хвилині. У другому таймі голи забивали лише у ворота господарів поля: Сергіо Рамос (51-ша хв.), Мертенс (57-ма хв., автогол) і Мората (91-ша хв.).

Перші матчі плей-оф закінчилися з тим самим рахунком, тому до чвертьфіналу Ліги чемпіонів пройшли футбольні клуби з Іспанії та Німеччини.

Інші чвертьфіналісти визначаться 8, 14 і 15 березня.

Фінал Ліги чемпіонів сезону 2016/2017 відбудеться 3 червня в Кардіффі (Уельс) на стадіоні "Міленіум".