$39.67 €42.52
weather +18 Київ

Визначено фіналістів Ліги чемпіонів УЄФА

Визначено фіналістів Ліги чемпіонів УЄФА Левандовський (на фото в центрі) забив третій м'яч "Баварії" у півфіналі

У фіналі Ліги чемпіонів сезону 2019/2020 зіграють німецька "Баварія" і французький ПСЖ, які переграли своїх суперників у півфіналах з однаковим рахунком 3:0.

19 серпня відбувся другий півфінал Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2019/2020, в якому визначився другий фіналіст турніру. Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.

На стадіоні в Лісабоні (Португалія) німецька "Баварія" (Мюнхен) із рахунком 3:0 обіграла "Ліон" із Франції. М'ячі забивали Серж Гнабрі (на 18-й і 33-й хвилинах) і Роберт Левандовський (на 88-й хвилині).

Днем раніше першим фіналістом стала французька команда ПСЖ із Парижа, яка з таким самим рахунком перемогла німецький "Лейпциг". Авторами забитих голів стали Маркіньйос (13-та хвилина), Анхель ді Марія (42-га хвилина) та Хуан Бернат (58-ма хвилина).

Фінал Ліги чемпіонів відбудеться 23 серпня в Лісабоні.