$39.78 €42.38
weather +12 Київ

Відбір на ЧС-2022. Збірна України третій матч поспіль зіграла внічию. Тепер – з аутсайдером групи

Відбір на ЧС-2022. Збірна України третій матч поспіль зіграла внічию. Тепер – з аутсайдером групи У матчах відбору на ЧС-2022 команда Шевченка йде поки без перемог
Збірна України з футболу на НСК "Олімпійський" у Києві втратила очки в матчі проти збірної Казахстану в межах відбору на чемпіонат світу 2022 року в Катарі.

Національна збірна України з футболу зіграла внічию 1:1 проти збірної Казахстану у третьому матчі відбору на чемпіонат світу 2022 року, який відбудеться в Катарі. Українці забили першими, але пропустили гол після перерви, передає кореспондент видання "ГОРДОН".

Рахунок матчу у Києві на 20-й хвилині гри відкрив Роман Яремчук. Форвард бельгійського "Гента" обвідним ударом "поклав" м'яч у дальній кут воріт збірної Казахстану з передачі Олександра Зінченка – 1:0.

За 10 хвилин Зінченко знову асистував, Яремчук мав забивати вдруге, але пробив поруч зі штангою.

На 35-й хвилині гри реакцію воротаря команди гостей Стаса Покатілова перевірив Руслан Маліновський. Голкіпер збірної Казахстану м'яч відбив, а Сергій Кривцов у падінні ударом головою не влучив у ворота.

На початку другого тайму гостей двічі рятував воротар Покатілов – після ударів Мораєса і Яремчука.

На 59-й хвилині гри Серікжан Мужиков обвідним ударом спрямував м'яч у ворота Анатолія Трубіна – 1:1.

На 70-й хвилині поєдинку шансу не використав Олександр Зубков. Маліновський розрізною передачею вивів його сам на сам із Покатіловим, але Зубков воротаря не переграв.

У доданий арбітром час шанс відзначитися мав ще Артем Довбік, але в цьому матчі Покатілов голів більше не пропустив.

1:1 – третя нічия поспіль команди Андрія Шевченка у відборі на ЧС-2022.

У турнірній таблиці групи D українці йдуть поки на другому місці, маючи в активі три очки у трьох зіграних поєдинках. Лідирує збірна Франції – у трьох матчах сім набраних очок.

Скріншот: fifa.com Скріншот: fifa.com

У першому поєдинку групового турніру, який відбувся 24 березня в Парижі, збірна України зіграла внічию з чинними чемпіонами світу французами (1:1).

Із таким самим рахунком закінчилася гра збірної України в Києві 28 березня проти збірної Фінляндії.