$39.78 €42.38
weather +4 Київ

Українці вибороли золото, два срібла і бронзу Паралімпіади, збірна піднялася на п'яте місце в медальному заліку Золоту медаль здобула паверліфтерка Мар'яна Шевчук
Українські спортсмени вибороли ще чотири медалі літніх Паралімпійських ігор 2020 року в Токіо: золото, два срібла і бронзу. Про це свідчать дані на сайті Паралімпіади.

Золоту нагороду здобула паверліфтерка Мар'яна Шевчук (вагова категорія до 55 кг), яка змогла взяти найбільшу вагу серед суперниць – 125 кг. Вона успішно виконала лише першу спробу, але цього було досить – найближчі суперниці підняли по 124 кг.

Фото нагородження опублікували у Twitter Паралімпіади.

Ще дві медалі Паралімпіади – срібні – вибороли українські плавці Сергій Кліпперт і Катерина Денисенко, вони прийшли другими у своїх запливах на 100 метрів на спині.

Бронзу здобула дзюдоїстка Наталія Ніколайчик (вага – до 52 кг).

Зараз національна збірна посідає п'яте місце в медальному заліку, у скарбничці команди 17 медалей: дві золоті, дев'ять срібних і шість бронзових.

Як повідомило Суспільне, за всю історію Паралімпійських ігор Україна здобула вже 503 медалі.

Літні Паралімпійські ігри 2020 року стартували в Токіо 24 серпня, завершаться вони 5 вересня. Ігри відбуваються без глядачів через епідемію коронавірусної інфекції.

Від України у змаганнях візьме участь 143 спортсмени в 15 видах спорту.