$39.54 €42.05
weather +7 Київ

Український плавець Крипак завоював четверту золоту медаль на Паралімпіаді 2020

Український плавець Крипак завоював четверту золоту медаль на Паралімпіаді 2020 Крипак установив черговий світовий рекорд

Український плавець Максим Крипак 2 вересня завоював четверту золоту медаль на Паралімпійських іграх 2020 у Токіо. Про це свідчать дані на сайті Ігор.

Українець став чотириразовим чемпіоном Паралімпіади, перемігши в запливі на 100 м на спині (клас S10).

Крипак подолав дистанцію за 57.19, установивши новий світовий рекорд.

Друге місце в цьому запливі посів італієць Стефано Раймонд (59.36), третє – Флорент Мараіс із Франції (1.01.30).

28 серпня Крипак переміг на дистанції 100 метрів вільним стилем, установивши новий світовий рекорд. 31 серпня українець став чемпіоном на дистанції 100 м батерфляєм – також зі світовим рекордом. А1 вересня переміг на дистанції 400 м вільним стилем.

Літні Паралімпійські ігри 2020 року стартували в Токіо 24 серпня, завершаться вони 5 вересня. Ігри проводять без глядачів через епідемію коронавірусної інфекції.

У Паралімпіаді бере участь 4403 спортсмени зі 162 делегацій, вони змагаються у 22 видах спорту, повідомили організатори. Від України у змаганнях бере участь 143 спортсмени.

Україна в медальному заліку опинилася на четвертому місці з 81 медаллю, з яких 20 золотих, 37 срібних і 24 бронзові. Лідирують Китай (157 нагород), Великобританія (93) і збірна Паралімпійського комітету РФ (93).