$39.78 €42.38
weather +5 Київ

Український футболіст Яремчук знову допоміг "Бенфіці" здобути перемогу, цього разу – у Лізі чемпіонів Яремчук перейшов у "Бенфіку" наприкінці липня
18 серпня в першому стиковому матчі Ліги чемпіонів УЄФА українець Роман Яремчук, який виступає за португальську "Бенфіку", віддав гольовий пас у переможному матчі своєї команди проти ПСВ із Нідерландів. Про це повідомляє сайт УЄФА.

Гру проводили в Лісабоні, українець вийшов у стартовому складі "Бенфіки".

Уже на 10-й хвилині Яремчук віддав гольовий пас на партнера по команді Рафу Сілву, і той відкрив рахунок.

На 42-й хвилині у штовханині біля воріт ПСВ, де був і український футболіст, м'яч відлетів до гравця португальського клубу Юліана Вайгля, і той подвоїв результат.

На 51-й хвилині дальнім ударом забив гравець нідерландської команди Коді Гакпо, і це був останній результативний удар у поєдинку. Підсумковий рахунок – 2:1 на користь "Бенфіки".

Яремчука замінили на 71-й хвилині.

Яремчук перейшов у "Бенфіку" з бельгійського "Гента" наприкінці липня.

За інформацією A Bola, "Бенфіка" заплатила "Генту" €17 млн за 75% економічних прав на 25-річного українця.

10 серпня Яремчук відзначився результативною дією в дебютному матчі у складі португальської "Бенфіки" в Лізі чемпіонів УЄФА. Його удар наприкінці поєдинку третього раунду кваліфікації турніру призвів до автогола у ворота московського "Спартака".

14 серпня українець дебютував за "Бенфіку" в чемпіонаті Португалії в матчі проти "Ароуки", забив сам і віддав гольову передачу.

Яремчука викликали у збірну України на матчі кваліфікації в чемпіонаті світу 2022 року. Поєдинки відбудуться на початку вересня.