$39.22 €42.36
weather +15 Київ

Українські спортсменки здобули золоті медалі на чемпіонатах Європи

Українські спортсменки здобули золоті медалі на чемпіонатах Європи Голуб здобула перше в історії України золото чемпіонату Європи із джиу-джитсу
Українська каратистка Анжеліка Терлюга здобула золоту медаль на чемпіонаті Європи 2022, а Богдана Голуб виграла перше в історії України золото на чемпіонаті Європи із джиу-джитсу. Про це повідомила пресслужба Мінспорту.

Згідно з повідомленням міністерства, українська каратистка Анжеліка Терлюга 28 травня виборола золоту медаль на чемпіонаті Європи 2022, який проводять у турецькому Газіантепі.

У фіналі континентальної першості вона здолала олімпійську чемпіонку, представницю Болгарії Івет Горанову з рахунком 11:3 (вагова категорія до 55 кг).

Ще двоє українських каратистів, Різван Талібов та Аніта Серьогіна, здобули бронзу у своїх категоріях.

Також українка Богдана Голуб 28 травня здобула історичну перемогу на чемпіонаті Європи із джиу-джитсу, що відбувається в в ізраїльському місті Нагарія, повідомили у міністерстві. Це перше в історії України золото чемпіонату Європи із джиу-джитсу

Зазначають, що Голуб стала переможницею у системі не-ваза (вагова категорія до 63 кг).

Окрім того, розповіли у міністерстві, 28 травня українська стрибунка Ярослава Магучіх виграла у третьому етапі "Діамантової ліги" у США – найпрестижніших комерційних змагань із легкої атлетики. "Магучіх із першої спроби подолала висоту 1,96 м, яка гарантувала їй золото. Уже будучи у статусі переможниці, легкоатлетка підкорила 2.00 м із другої спроби й установила найкращий результат сезону у світі", – ідеться в повідомленні.