$39.67 €42.52
weather +10 Київ

Українські спортсмени вибороли ще три медалі на Паралімпіаді в Токіо

Українські спортсмени вибороли ще три медалі на Паралімпіаді в Токіо Українські паралімпійці вибороли в Токіо вже 82 медалі

Українські спортсмени під час змагань 2 вересня вибороли ще три медалі на Паралімпійських іграх у Токіо.

Єлизавета Мерешко посіла друге місце в запливі на 400 м вільним стилем (клас S6). Вона подолала дистанцію за 5.12.61.

Також срібну медаль виборов Антон Коль, який у запливі на 50 м на спині (клас S1) показав другий результат – 1.13.78.

Крім цього, ще одне срібло Україні принесли Віктор Дідух і Максим Ніколенко. У змаганнях із настільного тенісу (клас S8) вони у фіналі поступилися китайському дуету.

Літні Паралімпійські ігри 2020 року стартували в Токіо 24 серпня, завершаться вони 5 вересня. Ігри відбуваються без глядачів через епідемію коронавірусної інфекції.

У Паралімпіаді бере участь 4403 спортсмени зі 162 делегацій, вони змагаються у 22 видах спорту, повідомили організатори. Від України у змаганнях бере участь 143 спортсмени.

Україна в медальному заліку наразі на четвертому місці з 82 медалями, із яких 20 золотих, 38 срібних і 24 бронзові.