$39.47 €42.18
weather +12 Київ

Українські спортсмени вибороли два срібла та бронзу на Паралімпіаді 2020

Українські спортсмени вибороли два срібла та бронзу на Паралімпіаді 2020 Мажула (ліворуч) стала срібною медалісткою з веслування
Українські спортсмени Ігор Цвєтов і Марина Мажула 4 вересня здобули збірній дві срібні медалі – в легкій атлетиці та веслуванні на байдарці. Стрілець Василь Ковальчук узяв бронзу.

Цвєтов змагався в бігу на 200 метрів (клас T35). Він прийшов другим із результатом 23,25 секунди.

Золото і бронзу здобули спортсмени Паралімпійського комітету Росії – Дмитро Сафронов (23,00) та Артем Калашян (23,75).

Мажула змагалася у веслуванні на байдарці-одиночці (клас KL1). Дистанцію у 200 м вона пройшла за 54.805 секунди і виборола срібло.

Золото в дисципліні здобула німкеня Едіна Мюллер (53,958), бронзу – представниця Чилі Катерінн Воллерман (55,921).

Ковальчук брав участь у змаганні зі змішаної стрільби з гвинтівки лежачи на дистанції 50 м (клас SH2). Він став третім із результатом 228,9 очок.

Золото і срібло у стрільбі взяли серби Драган Рістич (525,7) і Здравко Саванович (250,1).

Літні Паралімпійські ігри 2020 року стартували в Токіо 24 серпня, завершаться вони 5 вересня. Ігри проводять без глядачів через епідемію коронавірусної інфекції.

У Паралімпіаді бере участь 4403 спортсмени зі 162 делегацій, вони змагаються у 22 видах спорту, повідомили організатори. Від України у змаганнях бере участь 143 спортсмени.

Україна в медальному заліку за кількістю нагород зараз на п'ятому місці із 97 медалями, з яких 24 золоті, 46 срібних та 27 бронзових. За кількістю золотих нагород українська збірна на п'ятому місці.