$39.22 €42.36
weather +10 Київ

Українські паралімпійці здобули ще дві срібні медалі в Токіо. У збірної вже 50 нагород

Українські паралімпійці здобули ще дві срібні медалі в Токіо. У збірної вже 50 нагород 17-річний українець Сербін виграв срібну медаль на дистанції 200 метрів комплексним стилем
30 серпня український плавець Михайло Сербін виграв срібну медаль на Паралімпійських іграх 2020 у Токіо на дистанції 200 метрів комплексним стилем у класі S11. Про це свідчать дані сайта Ігор.

Сербін показав результат 2:27.97 хвилини. Золото на дистанції виграв спортсмен із Нідерландів Роджер Досман.

Для 17-річного Сербіна фінал 200-метрівки комплексним стилем став четвертим. Він уже виграв золото Паралімпіади в дистанції на 100 метрів на спині.

50-ту медаль збірній України приніс легкоатлет Ігор Цетов. Він завоював срібну медаль, пробігши дистанцію 100 м за 11,47 секунди у класі Т35, повідомив сайт Паралімпіади.

Перше і третє місця на дистанції посіли російські спортсмени Дмитро Сафронов і Артем Калаш’ян.

Україна посідає четверте місце в медальному заліку Паралімпійських ігор, у країни 12 золотих медалей, 26 срібних і 12 бронзових.

Літні Паралімпійські ігри 2020 року стартували в Токіо 24 серпня, завершаться вони 5 вересня. Ігри проводять без глядачів через епідемію коронавірусної інфекції.

У Паралімпіаді бере участь 4403 спортсмени зі 162 делегацій, вони змагаються у 22 видах спорту, повідомили організатори. Від України в змаганнях бере участь 143 спортсмени.

Через санкції Всесвітнього антидопінгового агентства Росії до грудня 2022 року заборонено виступати на міжнародних змаганнях під прапором своєї країни й використовувати гімн. На Олімпіаді 2020 російські спортсмени виступали під прапором Олімпійського комітету РФ, а замість гімну використовували фрагмент із Концерту для фортепіано з оркестром №1 Петра Чайковського.