$39.78 €42.38
weather +10 Київ

Українські паралімпійці здобули ще чотири медалі

Українські паралімпійці здобули ще чотири медалі Павленко стала третьою у змаганнях зі стрибків у довжину та виборола бронзу
У третій день змагань Паралімпійських ігор 2020 року в Токіо українські спортсмени завоювали срібну і три бронзові медалі, повідомляють на сайті Паралімпіади.

"Третій день Паралімпіади 2020 розпочався із бронзової нагороди в ранковій сесії в легкій атлетиці – тотально незряча Юлія Павленко у стрибку в довжину стала третьою. Владислав Білий виборов у метанні списа срібну нагороду", – поінформувала пресслужба Національного комітету спорту інвалідів України у Facebook.

Окрім того, Білий встановив континентальний рекорд, зазначено на сайті Паралімпіади. Володар золотої медалі – колумбієць Хосе Грегоріо Лемос Рівас – встановив новий світовий рекорд.

Також бронзову медаль здобула дзюдоїстка Юлія Іваницька (у вазі до 48 кг), володарем ще однієї бронзи став велогонщик Єгор Дементьєв.

Літні Паралімпійські ігри 2020 року стартували в Токіо 24 серпня, завершаться вони 5 вересня. Ігри проводять без глядачів через епідемію коронавірусної інфекції.

Від України у змаганнях візьме участь 143 спортсмени в 15 видах спорту.

Україна зараз посідає сьоме місце в медальному заліку. Спортсмени національної збірної завоювали 13 нагород: одна золота, сім срібних і п'ять бронзових.