$39.67 €42.52
weather +19 Київ

Українські паралімпійці вибороли ще три медалі у Токіо

Українські паралімпійці вибороли ще три медалі у Токіо Паралімпіада стартувала 24 серпня
Від початку четвертого дня змагань Паралімпійських ігор українські спортсмени вибороли три медалі: срібло і дві бронзи. Про це свідчать дані на сайті Паралімпіади.

Срібло здобув українець Роман Данилюк, який у фіналі змагань зі штовхання ядра показав результат 16,53 м.

Дві бронзи вибороли Іван Май та Максим Ніколенко – у змаганнях із настільного тенісу (9-й та 8-й спортивні класи).

У фінал змагань з настільного тенісу вийшли Марина Литовченко і Віктор Дідух.

Зараз в активі національної збірної 25 медалей: три золоті, 14 срібних і вісім бронзових. Україна посідає четверте місце у медальному заліку.

Літні Паралімпійські ігри 2020 року стартували у Токіо 24 серпня, завершаться вони 5 вересня. Ігри проводять без глядачів через епідемію коронавірусної інфекції.

У Паралімпіаді беруть участь 4403 спортсмени з 162 делегацій, вони змагаються у 22 видах спорту, повідомили організатори. Від України у змаганнях беруть участь 143 спортсмени.