$39.78 €42.38
weather +9 Київ

Українська тенісистка Калініна вийшла у фінал турніру WTA у Будапешті

Українська тенісистка Калініна вийшла у фінал турніру WTA у Будапешті У фіналі Калініна (на фото) зіграє з Путінцевою
17 липня в Будапешті на тенісному турнірі Hungarian Grand Prix українка Ангеліна Калініна виграла півфінальний поєдинок в одиночному розряді і вийшла у фінал. Про це повідомляє сайт WTA.

Суперницею 95-ї ракетки світу Калініної була американка Даніель Коллінс (49-та в рейтингу WTA).

Перший сет українка виграла з рахунком 7:6, а в другому з результатом 4:1 на користь Калініної Коллінс відмовилася від боротьби і знялася зі змагань.

У фінальному матчі, який відбудеться 18 липня, українська тенісистка зустрінеться з Юлією Путінцевою з Казахстану, яка сіяна на турнірі під першим номером і посідає у світовому рейтингу 42-ге місце.

Hungarian Grand Prix проводять із 12-го до 18 липня на кортах із ґрунтовим покриттям. Призовий фонд турніру становить $235 тис.

Переможець фіналу отримає $29,2 тис., фіналіст – $16,4 тис.

У турнірі брала участь також українка Катерина Козлова, однак на стадії чвертьфіналу вона програла Путінцевій (7:6, 0:6, 5:7).