$39.54 €42.05
weather +7 Київ

Українська тенісистка Калініна програла у чвертьфіналі турніру WTA

Українська тенісистка Калініна програла у чвертьфіналі турніру WTA Українка програла у двох сетах із рахунком 3:6, 4:6
Українська тенісистка Ангеліна Калініна (37-ма ракетка світу ) 4 травня програла швейцарці Жиль Тайхманн у чвертьфіналі турніру Mutua Madrid Open у Мадриді та вилетіла зі змагання. Про це повідомив "Великий теніс України".

Калініна та Тайхманн провели на корті 1 годину 30 хвилин. Українка програла у двох сетах із рахунком 3:6, 4:6.

Українська тенісистка до цього двічі за свою кар'єру грала з Тайхманн, двічі програла. У 2017 році Калініна програла Тайхманн на турнірі ITF W60 у Барселоні, а 2019-го перемогла суперницю на турнірі WTA125 у Бостаді. Обидва ці матчі проводили на ґрунтовому покритті.

У попередніх трьох раундах у Мадриді українка обіграла чемпіонок турнірів Великого шлему: Слоан Стівенс (US Open 2017), Гарбіньє Мугурусу (Roland Garros 2016, Wimbledon 2017) та Емму Радукану (US Open 2021).

Mutua Madrid Open відбувається з 28 квітня до 7 травня на ґрунтовому покритті. Призовий фонд турніру становить понад €6,7 млн.