$39.47 €42.18
weather +17 Київ

Українки стали золотими призерками молодіжного чемпіонату світу з пляжного волейболу

Українки стали золотими призерками молодіжного чемпіонату світу з пляжного волейболу Українки не програли суперницям жодного сету

Дар'я Романюк і Єва Сердюк з України стали чемпіонками світу з пляжного волейболу на турнірі у віковій категорії до 19 років. Про це поінформувало у Facebook Міністерство молоді та спорту України.

"18-річні Дар'я Романюк та Єва Сердюк виграли молодіжний чемпіонат світу з пляжного волейболу U19, який відбувся в турецькому місті Дікілі. У фіналі змагань наші дівчата з рахунком 2:0 (21:17, 21:18) перемогли представниць США", – ідеться в повідомленні.

У міністерстві наголосили, що за весь турнір український дует не програв суперницям жодної партії.