$39.60 €42.27
weather +5 Київ

Українка виборола срібло у спринтерських перегонах на Кубку світу з біатлону

Українка виборола срібло у спринтерських перегонах на Кубку світу з біатлону Джима заявила, що задоволена своєю роботою на забігу
Українська спортсменка Юлія Джима фінішувала другою у спринтерських перегонах на Кубку світу з біатлону, її суперниця норвежка Тіріль Екгофф обійшла її на 9,3 секунди.

Українка Юлія Джима виборола срібло у спринтерських перегонах на восьмому етапі Кубка світу з біатлону в чеському місті Нове Место. Про це йдеться на сайті Федерації біатлону України.

Під час перегонів Джима завдяки влучній стрільбі на вогневих рубежах захопила проміжне лідерство, проте представниця Норвегії Тіріль Екгофф продемонструвала гарну швидкість на фінальному колі і випередила українку на 9,3 секунди, виборовши золото. Третє місце посіла італійка Ліза Віттоцці.

Також Україну в перегонах представляли Дар'я Блашко, Анастасія Меркушина, Олена Підгрушна і Валентина Семеренко.

Блашко з одним промахом фінішувала 16-ою. Також один промах на вогневому рубежі зробила і Меркушина, посівши 22-ге місце. Підгрушна та Семеренко посіли 34-те і 40-ве місця відповідно.

Відразу після фінішу у спринтерських перегонах Джима в коментарі для Федерації біатлону зазначила, що сама від себе не очікувала такого результату.

"Просто намагалася виконати якісну роботу, зробити якісне тренування. Я дуже рада, що нарешті змогла закрити всі 10 мішеней у спринті. Загалом задоволена роботою лиж сьогодні. На першій контрольній позначці мені сказали, що я лише шість секунд програю за показником лідера, тому зрозуміла, що стан непоганий і сьогодні можна боротися за високий результат", – розповіла вона.