$39.47 €42.18
weather +18 Київ

Українка в парі з румункою програла у фіналі турніру WTA у Москві

Українка в парі з румункою програла у фіналі турніру WTA у Москві Кіченок і Олару програли на чемпіонському тай-брейку
Українська тенісистка Надія Кіченок і Ралука Олару з Румунії програли у фіналі турніру VTB Kremlin Cup 2021, який відбувається у Москві. Про це 23 жовтня повідомляють на сайті Жіночої тенісної асоціації (WTA).

У вирішальному поєдинку сіяний на змаганнях під четвертим номером українсько-румунський дует поступився парі Олена Остапенко (Латвія) / Катерина Синякова (Чехія), посіяній другою.

У першому сеті сильнішим був латвійсько-чеський дует (6:2), у другій партії – пара Кіченок і Олару (6:4).

На чемпіонському тай-брейку Кіченок і Олару, поступаючись 3:7, змогли зрівняти рахунок, але потім програли три з чотирьох очок – 8:10.

На церемонії нагородження українка Кіченок зазначила, що для неї честь грати у "фіналі турніру з великою історією", і  звернула увагу на атмосферу змагань у столиці Росії.

Як підкреслює "Великий теніс України", Кіченок і Олару у Москві провели свій четвертий фінал 2021 року на турнірах під егідою WTA: українка та румунка перемогли в парному розряді на змаганнях у Чикаго (США) та Санкт-Петербурзі (РФ), а в Бад-Гомбурзі (Німеччина) програли у вирішальному матчі.

VTB Kremlin Cup 2021 відбувається у закритому приміщенні на хардовому покритті з 18-го до 24 жовтня. Призовий фонд турніру становить $565,53 тис.

У чвертьфіналі Kremlin Cup Кіченок і Олару виграли у росіянок Анни Калінської та Анастасії Потапової, у півфіналі – також у росіянок, Натели Дзаламідзе та Камілли Рахімової.