$39.57 €42.12
weather +13 Київ

Українка Серьогіна стала срібною призеркою чемпіонату світу з карате. Це найкращий результат в історії

Українка Серьогіна стала срібною призеркою чемпіонату світу з карате. Це найкращий результат в історії У фіналі Серьогіна боролася з олімпійською чемпіонкою
Українська спортсменка Аніта Серьогіна здобула срібну медаль на чемпіонаті світу з карате. Про це 20 листопада проінформував у Facebook Національний олімпійський комітет України.

"Українська каратистка Аніта Серьогіна – віцечемпіонка світу (куміте, вагова категорія до 61 кг)", – ідеться в повідомленні.

Бій за звання чемпіона світу українка проводила в Дубаї (Об'єднані Арабські Емірати) проти Йовани Прекович із Сербії, яка є олімпійською чемпіонкою 2020. Серьогіна поступилася з рахунком 1:2, зазначає Xsport.ua.

Видання наголошує, що під час світової першості Серьогіна виграла у суперниць із Нідерландів, Кіпру, Іспанії, Філіппін та Канади.

Tribuna.com пише, що срібна медаль Серьогіної стала першою такою нагородою в історії українського жіночого карате.

До цього українські спортсмени виборювали максимум бронзу. Сама Серьогіна здобула бронзу 2016 року.

На чемпіонаті світу в Дубаї 2021 року українські спортсмени здобули загалом три нагороди. Окрім срібла Серьогіної, третє місце вибороли Галина Мельник (у куміте у ваговій категорії до 68 кг) та Катерина Крива (у куміте у ваговій категорії до 50 кг).

Серьогіній 31 рік, вона народилася в Іллічівську (зараз Чорноморськ) Одеської області.