$39.54 €42.05
weather +8 Київ

Українка Махно стала чемпіонкою Європи з боксу

Українка Махно стала чемпіонкою Європи з боксу Махно виступає у ваговій категорії до 75 кг
Українська боксерка Кароліна Махно здобула золоту медаль на чемпіонаті Європи з боксу серед спортсменів віком до 22 років, який відбувається в Хорватії. Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту.

Спортсменка виступає у ваговій категорії до 75 кг. У фіналі українка перемогла представницю Ірландії Карабін Ейбхе.

Бронзовими призерками континентального чемпіонату стали Ольга Шалімова (48 кг), Сабіна Новосад (52 кг) та Олеся Крисюк (81 кг).

"Сьогодні будемо вболівати за наших хлопців, адже на турнірі завершальний день змагання. У фіналах боксуватимуть чотири українські боксери – Андрій Юхимович (48 кг), Максим Власюк (60 кг), Іван Сапун (86 кг) та Юрій Захарєєв", – зазначають у міністерстві.