$39.67 €42.52
weather +13 Київ

Українка Костюк програла у півфіналі парного розряду Australian Open

Українка Костюк програла у півфіналі парного розряду Australian Open Костюк стала третьою українкою, яка дійшла до півфіналу Australian Open у парному розряді

20-річна українська тенісистка Марта Костюк 27 січня зазнала поразки у півфіналі парного турніру Australian Open 2023. Про це повідомляють на сайті змагання.

Костюк грала разом із румункою Еленою Габріелою Русе проти чешок Барбори Крейчикової і Катержини Сінякової.

"Суспільне Спорт" пише, що Костюк і Русе виграли у своїх суперниць лише чотири гейми і реалізували один брейкпоінт. Костюк і Русе зробили під час матчу три подвійні та 23 невимушені помилки, проти однієї і восьми у суперниць відповідно.

Усього Костюк і Русе здійснили у грі 16 віннерів, проти 21 у Крейчикової і Сінякової, і виграли 40 очок проти 63 у суперниць.

У підсумку Костюк і Русе програли чешкам із рахунком 2:6, 2:6.

Як зазначає "Великий теніс України", для українки цей півфінал був дебютним у парній сітці на турнірах Великого шлему. Костюк стала третьою українкою, яка дійшла до півфіналу Australian Open у парному розряді. У 2008 році Олена і Катерина Бондаренко стали чемпіонками у Мельбурні.

Australian Open відбувається у Мельбурні на хардовому покритті, у 2023 році з 16-го до 29 січня. Призовий фонд турніру становить 76,5 млн австралійських доларів (понад $53 млн).

В одиночному розряді турніру в головній сітці стартувало п'ятеро українок, зокрема Костюк. У четверте коло жодна українська тенісистка вийти не змогла.