$39.60 €42.44
weather +9 Київ

Українка Конотоп виграла три золота на чемпіонаті Європи з важкої атлетики в Москві

Українка Конотоп виграла три золота на чемпіонаті Європи з важкої атлетики в Москві У ривку Конотоп підняла штангу вагою 95 кг
Українка Каміла Конотоп узяла золото в трьох категоріях: ривок, поштовх і багатоборство.

Українська спортсменка Каміла Конотоп, яка виступає у ваговій категорії до 55 кг, виборола три золоті медалі на чемпіонаті Європи з важкої атлетики в Москві. Про це 4 квітня повідомив Національний олімпійський комітет України на сторінці у Facebook.

Конотоп вдалося вибороти золото у ривку – вона підняла штангу вагою 95 кг, а також у поштовху – 113 кг. За сумою багатоборства спортсменка підняла 208 кг.

Раніше на європейській першості дві бронзові медалі виграв Дмитро Вороновський у ваговій категорії до 55 кг. У поштовху він зумів підняти 137 кг, а загалом – 247 кг. Ще одна українка – Ангеліна Ломачинська – посіла третє місце в ривку у ваговій категорії до 45 кг.