$39.47 €42.18
weather +10 Київ

Українець Яремчук уперше вийшов у складі "Бенфіки" в чемпіонаті Португалії і організував два голи Яремчук перейшов у "Бенфіку" в липні
Нападник національної збірної України з футболу Роман Яремчук 14 серпня результативно дебютував у складі команди "Бенфіка" з Лісабона в чемпіонаті Португалії. Про це повідомляють на сайті португальської команди.

Суперником "Бенфіки" у другому турі вищого дивізіону португальського чемпіонату був його дебютант "Арока".

Яремчук вийшов у стартовому складі "Бенфіки" і на 38-й хвилині віддав гольовий пас на свого партнера з команди Луку Вальдшмідта.

За п'ять хвилин українець забив сам після точної передачі Піцці. Гольовий момент судді аналізували за допомогою системи відеоповторів, але визнали, що м'яч забили за правилами.

На 57-й хвилині Яремчука замінили.

"Бенфіка" виграла зрештою з рахунком 2:0 і очолила турнірну таблицю з шістьма очками після двох поєдинків.

Яремчук перейшов у "Бенфіку" з бельгійського "Гента" наприкінці липня.

За інформацією A Bola, "Бенфіка" заплатила "Генту" €17 млн за 75% економічних прав на 25-річного українця.

10 серпня Яремчук відзначився результативною грою в дебютному матчі у складі португальської "Бенфіки" в Лізі чемпіонів УЄФА. Його удар наприкінці поєдинку третього раунду кваліфікації турніру привів до автогола у ворота московського "Спартака".