$39.54 €42.05
weather +8 Київ

Україна завоювала першу медаль на Кубку світу з біатлону

Україна завоювала першу медаль на Кубку світу з біатлону Джимі вдалося закрити всі 20 мішеней

Українська біатлоністка Юлія Джима посіла друге місце в індивідуальній гонці на сьомому етапі Кубка світу.

Україна 21 січня завоювала першу медаль на Кубку світу з біатлону цього сезону, передає "ГОРДОН".

Друге місце в індивідуальній гонці в італійському Антгольці посіла українка Юлія Джима, якій удалося закрити всі 20 мішеней.

Чиста стрільба і гарний хід допомогли українській спортсменці здобути срібну медаль, програвши переможниці гонки, австрійці Лізі Терезі Гаузер 43,7 секунди.

Бронза у француженки Анаїс Шевальє-Буше.

Окрім Джими, сьогодні фінішували ще три представниці України: 16-те місце з одним промахом на останньому рубежі посіла Олена Підгрушна, 28-ме із двома промахами – Валентина Семеренко, 57-ме із трьома неточними пострілами – Дар'я Блашко.