$39.22 €42.36
weather +10 Київ

Україна вперше вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу з волейболу

Україна вперше вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу з волейболу Україна перемогла Нідерланди з рахунком 3:0

Збірна України з волейболу перемогла команду Нідерландів у 1/8 фіналу на чемпіонаті світу і вийшла до чвертьфіналу. Це найкращий результат в історії української збірної. Про це повідомляє Суспільне.

Україна пройшла у плей-оф на чемпіонаті світу завдяки двом перемогам на груповій стадії. Посівши друге місце, вони вийшли на переможця групи F – команду Нідерландів.

Для збірної Нідерландів це був другий поспіль вихід до плей-оф чемпіонату світу з волейболу. На груповому етапі нідерландці виграли три матчі, зокрема у другому турі здобувши вольову перемогу над Аргентиною.

У матчі проти Нідерландів Україна зіграла три сети з рахунком 0:3 (16:25, 19:25, 18:25).

Наступним суперником української збірної стане команда Словенії – один із господарів турніру, яка обіграла в 1/8 фіналу Німеччину.