$39.78 €42.38
weather +5 Київ

Україна розгромно програла Шотландії в Лізі націй УЄФА і поступилася лідерством у групі

Україна розгромно програла Шотландії в Лізі націй УЄФА і поступилася лідерством у групі Шотландія мала тотальну перевагу в матчі Ліги націй УЄФА проти України
Збірна України в межах Ліги націй УЄФА 21 вересня поступилася збірній Шотландії з рахунком 0:3. Текстову трансляцію двобою провела пресслужба Української асоціації футболу.

Матч відбувся у шотландському Глазго на стадіоні "Гемпден Парк". Україна перед гостьовою зустріччю з британцями лідирувала у групі із сімома очками в активі. Шотландія посідала друге місце у групі із шістьма очками й унаслідок перемоги тепер лідирує, відтіснивши українців на друге місце.

Господарі з перших хвилин матчу позначили свою перевагу і діяли гостріше за українців. У середині першого тайму шотландці три-чотири рази загострювали ситуацію біля воріт української збірної, але рахунок відкрити не змогли. Україна ж за весь перший тайм жодного разу не пробила у ворота суперника.

У другому таймі Шотландія пішла вперед ще впевненіше, і з 58-ї до 63-ї хвилини мала чотири можливості відкрити рахунок. Однак український воротар Анатолій Трубін двічі врятував гостей, ще раз збірну України врятувала поперечина воріт, а Стюарт Армстронг не зміг влучити у ворота української команди з 10 метрів із забійної позиції.

На 68-й хвилині українцям ще раз пощастило – шотландці вкотре промахнулися. А на 70-й хвилині везіння закінчилося. Джон Макгінн протиснув захисника, прийняв м'яч на вході до штрафного майданчика і чудово пробив у дальній нижній кут.

На 78-й хвилині Трубін видав черговий ефектний сейв, але за дві хвилини шотландці таки подвоїли рахунок: Ліндон Дайкс переправив м'яч в українські ворота після подачі кутового. На 87-й хвилині він після чергового кутового довів рахунок до розгромного.

У попередніх трьох поєдинках турніру Україна 8 червня виграла в Ірландії 1:0, 11 червня розгромила Вірменію 3:0, а 14 червня у матчі-відповіді з Ірландією задовольнилася нічиєю  1:1.

Загалом за тиждень українські футболісти проведуть з урахуванням поєдинку у Глазго три поєдинки Ліги націй УЄФА. 24 вересня збірна України зустрінеться з Вірменією, 27-го – ще раз із Шотландією.

Шотландія Україна 3:0. Голи: Макгінн (70-та хвилина, 1:0), Дайкс (80-та хвилина, 2:0), Дайкс (87-ма хвилина, 3:0).

Третій розіграш Ліги націй УЄФА стартував у червні. Турнір складається із трьох ліг (А, В, С) по 16 збірних та четвертої ліги (D), у якій грає сім команд (дві групи).