$39.78 €42.38
weather +12 Київ

Україна посіла четверте місце у змішаній естафеті на чемпіонаті світу з біатлону

Україна посіла четверте місце у змішаній естафеті на чемпіонаті світу з біатлону Чемпіонат світу в Поклюці триватиме до 21 лютого

Збірній України з біатлону забракло пів секунди, щоб завоювати бронзову медаль чемпіонату світу у класичній змішаній естафеті.

Збірна України посіла четверте місце у класичній змішаній естафеті на чемпіонаті світу з біатлону, який сьогодні стартував у словенській Поклюці, передає кореспондент видання "ГОРДОН".

У складі української команди в перших перегонах чемпіонату брали участь Артем Прима, Дмитро Підручний, Юлія Джима і Олена Підгрушна.

Практично всю дистанцію Україна була на провідних позиціях – Джима, яка бігла на третьому етапі, на переданні естафети була на другому місці, поступаючись лише представникам Норвегії.

Однак промахи Підгрушної на останньому етапі відкинули українську команду на четверте місце. Українка ходом істотно скоротила відставання від представниці Швеції, яка випередила її після стрільби, але до фінішу суперниця прийшла на пів секунди раніше.

Переможцем перегонів стала команда Норвегії, друге місце – в Австрії (+27 сек), треті – шведи (+30,6), слідом – Україна (+31,1).

Чемпіонат світу в Поклюці триватиме до 21 лютого.