$39.58 €42.26
weather +10 Київ

Україна обіграла Шотландію у відборі на чемпіонат світу 2022

Україна обіграла Шотландію у відборі на чемпіонат світу 2022 Ярмоленко відкрив рахунок у матчі на 33-й хвилині
Національна збірна України 1 червня провела стиковий матч відбіркового турніру на чемпіонат світу 2022 проти збірної Шотландії. Як повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН", гра у Глазго закінчилася з рахунком 3:1 на користь української команди.

У складі української команди голи забивали Андрій Ярмоленко (33-тя хвилина), Роман Яремчук (48-ма хвилина) та Артем Довбик – він забив останній м'яч на п'ятій компенсованій хвилині другого тайму.

Один м'яч на 79-й хвилині відіграв півзахисник збірної Шотландії Каллум Макгрегор.

Фінальна частина чемпіонату світу з футболу відбудеться у Катарі з 21 листопада до 18 грудня 2022 року.

Групову частину відбіркового турніру в Європі збірна України завершила на другому місці у групі D, пропустивши вперед лише чинних чемпіонів світу, збірну Франції.

Україна мала зіграти стикові матчі за вихід у фінальну частину чемпіонату ще в березні, проте ігри було відкладено через напад Росії.

5 червня збірна проведе вирішальний поєдинок – проти збірної Уельсу. У разі перемоги українська команда вдруге в історії зможе зіграти на чемпіонаті світу.