$39.78 €42.38
weather +7 Київ

Україні не вдалося вдруге обіграти Ірландію в Лізі націй УЄФА

Україні не вдалося вдруге обіграти Ірландію в Лізі націй УЄФА Матч відбувався на нейтральному полі

14 червня у польському Лодзі національна збірна України з футболу зіграла внічию зі збірною Ірландії у межах Ліги націй УЄФА у групі В1. Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Пропустили українці першими. На 31-й хвилині захисник ірландської збірної Нейтан Коллінз перехопив м'яч у центрі поля і "самотужки слаломним проходом", обігравши кількох українців, вибіг віч-на-віч із воротарем і забив.

Збірна України одразу після перерви відігралася. На 47-й хвилині відзначився Артем Довбик, він забив унаслідок "контратаки віялом".

Підсумковий результат – 1:1.

8 червня в межах цього самого турніру українці обіграли ірландців на їхньому полі з рахунком 1:0.

У збірної України після трьох матчів стало сім очок. Команда залишилася лідером групи.

Також 14 червня у цій групі Шотландія з рахунком 4:1 розгромила в гостях Вірменію і набрала шість очок, розташувавшись на другому місці.

Наступний поєдинок у межах Ліги націй Шотландія й Україна проведуть між собою на британському стадіоні 21 вересня.

Скріншот: uefa.com Скріншот: uefa.com

Третій розіграш Ліги націй УЄФА розпочався у червні. Турнір складається із трьох ліг (А, В, С) по 16 збірних та четвертої ліги (D), у якій грає сім команд (дві групи).