$39.47 €42.18
weather +17 Київ

УЄФА назвав найкращого гравця матчу Швеція – Україна

УЄФА назвав найкращого гравця матчу Швеція – Україна У матчі проти Швеції Зінченко забив гол і виконав результативну передачу
Олександр Зінченко – найкращий гравець матчу 1/8 фіналу чемпіонату Європи з футболу Швеція – Україна за версією УЄФА. Про це повідомляють на офіційному сайті Союзу європейських футбольних асоціацій 29 червня.

В УЄФА відзначили результативні дії українця, Зінченко спочатку сам забив гол із передачі Андрія Ярмоленка, а на останніх хвилинах екстратайму асистував Артему Довбику, коли форвард збірної забив переможний м'яч у ворота Швеції.

Зінченка визнано найкращим гравцем матчу і за версією статистичного порталу WhoScored. В українця найвищий бал серед усіх гравців поєдинку – 8,95.

Після гри українець ледь стримував сльози під час флешінтерв'ю в ефірі YouTube-каналу "Большой футбол".

"Особисто мені було складно налаштуватися на матч, бо за перші три гри на команду вилилося дуже багато критики. На всю команду і зокрема на мене. Відчував, що можу дати команді більше... Пишаюся, що сьогодні ми довели всій Європі і всій країні, що можемо досягати поставлених цілей", – сказав Зінченко.

Детальніше про хід матчу Швеція – Україна можна прочитати в текстовій онлайн-трансляції.

Збірна України з футболу вперше в історії подолала груповий етап чемпіонату Європи і вийшла у плей-оф турніру.

У першому турі Євро 2020 збірна України програла збірній Нідерландів із рахунком 2:3. У процесі матчу українці відігралися з 0:2 і втратили нічию наприкінці поєдинку.

Обігравши команду Північної Македонії, збірна України перервала серію із шести поразок поспіль у фінальних частинах чемпіонатів Європи з футболу. Востаннє національна команда перемагала збірну Швеції на домашньому Євро 2012 із рахунком 2:1.

У третьому матчі групи С на Євро 2020 Україна мінімально програла збірній Австрії та зайняла в підсумку третє місце, маючи в активі три очки.

У чвертьфіналі Євро 2020 збірна України зіграє проти національної команди Англії. Поєдинок відбудеться 3 липня на стадіоні "Олімпіко" в Римі.