$39.78 €42.38
weather +9 Київ

У першому матчі без Шевченка "Дженоа" програв із рахунком 0:6

У першому матчі без Шевченка "Дженоа" програв із рахунком 0:6 "Дженоа" (гравці у світлій формі) грав на виїзді
Італійський футбольний клуб "Дженоа", головним тренером якого був українець Андрій Шевченко, після його звільнення з розгромним рахунком поступився у Серії А 17 січня "Фіорентіні" із Флоренції. Про це повідомив сайт чемпіонату.

"Дженоа" грав на виїзді та пропустив по три м'ячі у кожному таймі – на 15-й, 34-й, 42-й, 51-й, 69-й та 77-й хвилині.

Поєдинок завершився з рахунком 6:0 на користь "Фіорентини".

Після цієї гри "Фіорентина" розташувалася на шостому місці серед 20 команд, а "Дженоа" залишився на передостанньому.

Востаннє колишній клуб Шевченка перемагав у Серії А ще 12 вересня 2021 року.

Після звільнення українця "Дженоа" готує до ігор в.о. головного тренера Абдулай Конко.

Шевченко тренував "Дженоа" з листопада 2021 року, звільнили українця 15 січня 2022 року. За цей час клуб виграв лише раз в 11 матчах.

Причини звільнення Шевченка не повідомляють, але ЗМІ писали, що майбутнє українця у клубі було під питанням через погані результати, а також заявляли про "напруженість" стосовно трансферної політики у "Дженоа".

До призначення в італійський клуб Шевченко очолював збірну України.