$39.60 €42.27
weather +5 Київ

У Пекіні завершилися олімпійські змагання, у медальному заліку Україна 25-та

У Пекіні завершилися олімпійські змагання, у медальному заліку Україна 25-та У Пекіні нагороди вибороли спортсмени із 29 країн
Олімпійська збірна України посіла 25-те місце у медальному заліку зимових Олімпійських ігор у Пекіні. Це випливає із даних сайта Міжнародного олімпійського комітету станом на 20 лютого.

В останній день Олімпіади розігрували медалі у хокеї з шайбою, керлінгу, бобслеї, гірськолижному спорті та лижних перегонах.

Медальний залік Олімпійських ігор у Пекіні виграла Норвегія, яка здобула загалом 37 нагород, 16 із яких – золоті.

За кількістю медалей у трійку найкращих увійшли також збірні Німеччини (27 нагород, 12 – золоті) та Китаю (15 і дев'ять – золоті).

Українські олімпійці завдяки одній срібній медалі (у лижній акробатиці) розділили з іспанськими 25-те місце.

Загалом олімпійські нагороди Пекіна виборювали спортсмени із 29 країн.

Скріншот: olympics.com Скріншот: olympics.com

Олімпіада у Пекіні почалася 4 лютого. На 20 лютого заплановано церемонію закриття змагань, вона розпочнеться о 14.00 за Києвом.

До складу української збірної на Олімпіаді входило 45 спортсменів у 12 дисциплінах: біатлоні, бобслеї, гірськолижному спорті, лижному двоборстві, лижних перегонах, санному спорті, скелетоні, сноубордингу, стрибках на лижах із трампліна, фігурному катанні, фристайлі і шорт-треку. Це на 12 атлетів більше, ніж на зимових Олімпійських іграх у Пхьончхані у 2018 році.