$39.60 €42.44
weather +9 Київ

У Лізі націй УЄФА футболісти збірної України розгромили збірну Вірменії

У Лізі націй УЄФА футболісти збірної України розгромили збірну Вірменії Матч відбувався в Єревані

24 вересня у матчі Ліги націй УЄФА у групі В1 збірна України у Вірменії виграла у збірної Вірменії з рахунком 5:0. Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.

На 22-й хвилині рахунок відкрив захисник збірної України Олександр Тимчик.

Після перерви українці й далі забивали: півзахисник Олександр Зубков відзначився на 57-й хвилині, а нападник Артем Довбик – на 69-й, півзахисник Данило Ігнатенко – на 81-й. На 84-й хвилині знову відзначився Довбик.

Підсумковий результат – 5:0 на користь України.

Українська асоціація футболу зазначила, що на матч із Вірменією тренер українців Олександр Петраков вибрав для стартового складу 11 гравців, які не починали попереднього поєдинку, програного Шотландії з рахунком 0:3.

Наступний матч у межах турніру збірна України проведе 27 вересня проти Шотландії. Саме в цій грі визначиться переможець групи, який у наступному сезоні підвищиться у класі.

Наразі Україна з 10 очками посідає перше місце у групі, але у цьому турі ще не зіграно поєдинку між Шотландією та Ірландією – гра почнеться пізніше. У Шотландії дев'ять очок.

Третій розіграш Ліги націй УЄФА стартував у червні. Турнір складається із трьох ліг (найсильнішої А, В, С) по 16 збірних і четвертої ліги (D), у якій грає сім команд (дві групи).