$39.78 €42.31
weather +10 Київ

У Лізі Європи "Динамо" здобуло перше очко завдяки м'ячу, забитому в компенсований час Матч відбувався на Кіпрі
27 жовтня у п'ятому турі групового турніру Ліги Європи київське "Динамо" зіграло внічию з кіпрським клубом АЕК (Ларнака). Про це повідомляє сайт УЄФА.

Матч відбувався на стадіоні у Ларнаці.

На 26-й хвилині динамівці втратили м'яч, кіпріоти після перехоплення передали м'яч до воріт киян, де ударом "ножицями" рахунок відкрив гравець АЕК Омрі Альтман.

У компенсований час першого тайму динамівець Владислав Ванат забив м'яч у відповідь.

Після перерви АЕК знову вийшов уперед. На 53-й хвилині забив Рафаел Лопеш, а на 72-й – знову Альтман.

Динамівець Денис Гармаш на 82-й хвилині скоротив відставання у рахунку, а на другій компенсованій – зрівняв рахунок.

Підсумковий результат – 3:3.

15 вересня "Динамо" програло АЕК із рахунком 0:1 у межах цього самого турніру.

27 жовтня у паралельному поєдинку "Фенербахче" з Туреччини зіграв із "Ренном" із Франції з результатом 3:3.

У "Динамо" одне очко після п'яти проведених поєдинків у групі. Українці посідають останнє місце у групі, відстаючи від АЕК на три очки.

Скріншот: uefa.com Скріншот: uefa.com

Наступний поєдинок у Лізі Європи "Динамо" проведе 3 листопада проти "Фенербахче".

Цього сезону "Динамо" розпочинало боротьбу в Лізі чемпіонів і потрапило у Лігу Європи після поразок від португальської "Бенфіки" (0:2, 0:3).

Фінал Ліги Європи УЄФА сезону 2022/2023 відбудеться 31 травня 2023 року в Будапешті.

Лігу Європи сезону 2021/2022 виграв "Айнтрахт" із Франкфурта.