$39.78 €42.31
weather +10 Київ

У Києві відбувся чемпіонат України з вейкбордингу та вейксерфінгу photo icon

У Києві відбувся чемпіонат України з вейкбордингу та вейксерфінгу У чемпіонаті України взяли участь спортсмени від восьми до 49 років

У спортклубі Break Water на Трухановому острові відбувся чемпіонат України з вейкбордингу та вейксерфінгу за версією IWWF. У змаганнях узяло участь понад 70 спортсменів.

5–6 вересня на Трухановому острові у Києві відбувся чемпіонат України з вейкбордингу і вейксерфінгу за версією IWWF. Про це йдеться в релізі центру, який надали виданню "ГОРДОН".

У межах чемпіонату, у якому взяло участь понад 70 спортсменів від восьми до 49 років, відбулися змагання з кайтсерфінгу, різновиду катання на дошці за катером-буксирувальником.

"Цей вид спорту прийшов в Україну понад 10 років тому. Основною базою для його становлення став спортивний клуб "Україна" Break Water на Трухановому острові. Тут сформувався потужний пул спортсменів, готових розвивати екстремальні види спорту і вкладати в це власні кошти та час. Згодом з'явилися десятки нових клубів, які сьогодні змагаються між собою", – розповів віцепрезидент Федерації воднолижного спорту та вейкбордингу України Денис Копилов.

Президент Альянсу цифрової реклами України Вадим Руденко брав участь у чемпіонаті в категорії Masters Men Wake Skim. Він опанував новий для себе вид спорту три роки тому, за цей час вейксерфінг став частиною його життя. Руденко долучив до спорту доньок, які теж узяли участь у чемпіонаті. Старша донька Вікторія Руденко здобула медаль за третє місце у своїй групі, ідеться в релізі.

За словами Копилова, українці не тільки готові змагатися в національних першостях у нових видах спорту, а й гідно представляють країну на міжнародному рівні.

"Торік у Києві відбувся Чемпіонат Європи й Африки з вейкбордингу, на якому українська команда, створена на базі клубу Break Water, посіла третє місце. Для країни, де займатися можна лише кілька місяців, це дуже гідний результат", – вважає Копилов.