$39.78 €42.38
weather +3 Київ

У футзальній Лізі чемпіонів український клуб виграв у суперника із різницею у 27 м'ячів

У футзальній Лізі чемпіонів український клуб виграв у суперника із різницею у 27 м'ячів У матчі проти північноірландців забивали 12 гравців "Продексіма"

У попередньому раунді Ліги чемпіонів УЄФА із футзалу "Продексім" із Херсону з рахунком 28:1 обіграв "Росаріо" з Північної Ірландії.

Херсонський футзальний клуб "Продексім" розгромив із непристойним рахунком свого суперника у попередньому раунді Ліги чемпіонів УЄФА. Про це 28 листопада поінформувала Українська асоціація футболу (УАФ).

Згідно із жеребкуванням, українському клубу довелося грати один поєдинок на своєму полі із "Росаріо" з Північної Ірландії.

У матчі, який відбувся в Україні, зафіксували рахунок 28:1. "Розмочили" результат північноірландці тільки у другому таймі, з рахунком 11:0.

Голи "Продексіма" на рахунку Роніна (чотири), Шотурми (сім), Клаудіньйо (три), Моспана (три), Волянюка, Сорокіна, Маєвського (по два), Корсуна, Білоцерківця, Зварича, Роси і Волкова (по одному).

Футзальний клуб із Херсону зіграє тепер у 1/16 Ліги чемпіонів, гра відбудеться у період із 12 до 17 січня 2021 року.